StandfonStandfon

O nás

Firma vznikla v roce 1995 proto, že na trhu nebyl produkt který by odpovídal estetickým představám, byl variabilní a zároveň umožňoval libovolně měnit výšku mezi patry. Při výrobě jednotlivých částí dbáme maximální důraz na kvalitu a detail.

Stojan prvního typu se dodával jako lehce sestavitelná stavebnice za pomocí imbusového klíče. Jednotlivé díly se vyráběly z oceli, která byla později nahrazena hliníkohořčíkovou slitinou. Tato slitina umožňuje daleko kvalitnější zpracovaní povrchů a má podstatně lepší vlastnosti po stránce vnitřního tlumení. U druhého typu byl změněn systém posouvání vnitřních příčnic. Oproti stojanu prvního typu (příčnice se nastavovaly pouze bodově po 3 cm) jsou nyní stojiny vybaveny T drážkami v nichž se pohybuje speciální kotva a tak umožnuje naprosto plynulé nastavení výšek mezi patry. Produkt byl vylepšen i po stránce vlastností vnitřního tlumení s možností vyplnit dutiny tlumícím materiálem. V současné době nabízíme racky typu Triangel2Quattro.

Všechny produkty naší firmy se vyznačují vyváženým poměrem stability, pevnosti, variability a kvality provedení s kombinací desingu, který se hodí do každého interiéru včetně prostor, které využívají prvků moderního desingu.

foto
Další značky: Plinius T+A Furutech Lehmannaudio ASR AUDIO SYSTEME Silver Audio Solid Tech