StandfonStandfon

Quattro

Stavebnicový systém typu rack Quattro je postaven na osvědčené konstrukci čtyř stojin kruhového průřezu, které jsou spojeny patrem, a to tvoří dva nosníky obdélníkového tvaru a dvě tyče kuhového průřezu. Po namontování tyčí do příčníků se vytvoří patro tvaru písmene H. Příčníky jsou namontovány do stojin obdobným systémem jak u Triangel2 s drobnou změnou. Pouze dva příčníky se montují do stojin ty jsou pak navzájem propojeny kruhovými tyčemi …

číst více
 

Modifikace produktu

Q302 Q402 Q503 Q603 Q704 Q804 Q905
Q303 Q403 Q504 Q604 Q705 Q805 Q906

Příklad značení produktu:

Modifikace produktu na přání

Kontaktujte nás pomocí našeho emailu.

Stavebnicový systém typu rack Quattro je postaven na osvědčené konstrukci čtyř stojin kruhového průřezu, které jsou spojeny patrem, a to tvoří dva nosníky obdélníkového tvaru a dvě tyče kuhového průřezu. Po namontování tyčí do příčníků se vytvoří patro tvaru písmene H. Příčníky jsou namontovány do stojin obdobným systémem jak u Triangel2 s drobnou změnou. Pouze dva příčníky se montují do stojin ty jsou pak navzájem propojeny kruhovými tyčemi.

Narozdíl od racku typu Triangel 2 je rack typu Quattro vyroben a sestaven odlišným způsobem. Základ stojanu tvoří čtyři na zakázku vyrobené a optimalizované stojiny (identické jako u Triangel 2), které jsou propojeny obdélníkovými rámy. Rámy jsou sešroubovány vždy ze dvou obdélníkových příčníku a dvou tyčí. Ukotvení do stojin je identické s modelem Triangel2. Tento typ racku nevykazuje takovou stabilitu a jednoduchost horizontálního vyvážení jako Triangel2, ale je vhodnejší pro hluboké přístroje, protože zadní část je zcela volná (oproti Trianglu, kde je uprostřed umístěna třetí stojina. Standartní vzdálenost mezi stojinami je 500mm.

zavřít box
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto
Další značky: Plinius T+A Furutech Lehmannaudio ASR AUDIO SYSTEME Silver Audio Solid Tech